O nas

Meble Cami to firma, która został założona w 2016 roku. Jednak jej korzenie i historia sięgają dużo wcześniej. Śmiało możemy powiedzieć, że jej źródłem jest  rodzinna atmosfery i duch jedności. Dlaczego? Pierwsze praktyki naszego młodego zespołu i szlify jakich dokonywaliśmy, miały miejsce w przydomowym warsztacie kilkanaście lat temu. Umiejętności i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie, to właśnie nasz przepis na trwałe i cieszące oko wyroby. Posiadamy duży bagaż doświadczeń, który dopełniła również współpraca z hurtownią z okuciami. Dzięki temu, potrafimy wybrać dla naszych klientów najlepsze rozwiązania. Do swojego fachu, podchodzimy nie tylko jak do pracy, ale przede wszystkim jak do rękodzieła i swoistej sztuki.

Specjalizujemy się w meblach na zamówienie do każdego pomieszczenia. Począwszy od mebli kuchennych, poprzez te pokojowe, szafy i zabudowy,  kończąc na meblach łazienkowych.

Rozumiemy istotę domu jako wnętrza, a nie tylko sucho postawionych ścian i mebli. Stworzymy dla Państwa taki klimat i atmosferę o jakiej marzycie, urządzając swoje miejsce na ziemi. Do każdego z klientów, podchodzimy indywidualnie, z wachlarzem umiejętności, ale też kredytem zaufania i życzliwością.

Od początku współpracy, jesteśmy otwarci na rozmowy, które są niezbędne w osiągnięciu celu, jakim jest zadowolenie Państwa z naszych usług.

Każdy projekt analizujemy wraz z klientem, dobierając odpowiednie akcesoria i wyposażenia. W naszych realizacjach  najważniejsza jest jakość materiałów, dlatego używamy przy nich tylko oryginalnych okuć, ponieważ stawiamy na trwałość i funkcjonalność naszych mebli.

Będąc stosunkowo młodą firmą na rynku, zdajemy sobie sprawę, że Państwa meble są naszą wizytówką, co jest dla nas dodatkową motywacją i satysfakcją.